Средство за стакло


-капацитет 750 ml

-пластично шише со расрскувач

-идеален за стаклени површини

-Средство за стакло

Шифра: 2361 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Средство за стакло”

Сеуште нема коментар за овој производ