Средство за мебел


-капацитет 250 ml

-пластично шише со распрскувач

-идеален за сите видови дрвени површини

-Средство за мебел

Шифра: 0511 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Средство за мебел”

Сеуште нема коментар за овој производ