,

Спортска ташна BARSA


-спортска ташна со два патенти

-голема прерамка за на рамо

-изработена од полиестер

-Спортска ташна BARSA

Шифра: 1491 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Спортска ташна BARSA”

Сеуште нема коментар за овој производ