,

Спортска капа ATLANTIS STAR FIVE C


-памучна спортска капа со 4 сегменти

-механизам на задната страна за прилагодување според дијаметарот на главата

-достапна во повеќе бои

-Спортска капа ATLANTIS STAR FIVE C

Шифра: 2960 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Спортска капа ATLANTIS STAR FIVE C”

Сеуште нема коментар за овој производ