Спирала ПВЦ за укоричување 20мм


-20 mm до 195 листа

-Спирала ПВЦ за укоричување

Шифра: 1095 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Спирала ПВЦ за укоричување 20мм”

Сеуште нема коментар за овој производ