Спирала ПВЦ за укоричување 19мм


-19 mm до 175 листа

-Спирала ПВЦ за укоричување

Шифра: 0704 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Спирала ПВЦ за укоричување 19мм”

Сеуште нема коментар за овој производ