Спирала ПВЦ за укоричување 18мм


-18 mm до 160 листа

-Спирала ПВЦ за укоричување

Шифра: 1911 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Спирала ПВЦ за укоричување 18мм”

Сеуште нема коментар за овој производ