Спирала ПВЦ за укоричување 16мм


-16 mm до 145 листа

-Спирала ПВЦ за укоричување

Шифра: 1509 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Спирала ПВЦ за укоричување 16мм”

Сеуште нема коментар за овој производ