Спирала ПВЦ за укоричување 14мм


-14mm до 130 листа

-Спирала ПВЦ за укоричување

Шифра: 0703 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Спирала ПВЦ за укоричување 14мм”

Сеуште нема коментар за овој производ