Спирала ПВЦ за укоричување 12мм


-12 mm до 100 листа

-Спирала ПВЦ за укоричување

Шифра: 0694 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Спирала ПВЦ за укоричување 12мм”

Сеуште нема коментар за овој производ