Спирала ПВЦ за укоричување 8мм


-8 mm до 45 листа

-Спирала ПВЦ за укоричување

Шифра: 0692 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Спирала ПВЦ за укоричување 8мм”

Сеуште нема коментар за овој производ