Спирала ПВЦ за укоричување 51мм


-51 mm до 500 листа

-Спирала ПВЦ за укоричување

Шифра: 0086 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Спирала ПВЦ за укоричување 51мм”

Сеуште нема коментар за овој производ