Спирала ПВЦ за укоричување 38мм


-38 mm до 375 листа

-Спирала ПВЦ за укоричување

Шифра: 0082 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Спирала ПВЦ за укоричување 38мм”

Сеуште нема коментар за овој производ