Спирала ПВЦ за укоричување 32мм


-32 mm до 310 листа

-Спирала ПВЦ за укоричување

Шифра: 0081 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Спирала ПВЦ за укоричување 32мм”

Сеуште нема коментар за овој производ