Спирала ПВЦ за укоричување 28мм


-28 mm до 270 листа

-Спирала ПВЦ за укоричување

Шифра: 0080 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Спирала ПВЦ за укоричување 28мм”

Сеуште нема коментар за овој производ