Спирала ПВЦ за укоричување 25мм


-25 mm до 240 листа

-Спирала ПВЦ за укоричување

Шифра: 1096 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Спирала ПВЦ за укоричување 25мм”

Сеуште нема коментар за овој производ