Спирала ПВЦ за укоричување 22мм


-22 mm до 220 листа

-Спирала ПВЦ за укоричување

Шифра: 0711 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Спирала ПВЦ за укоричување 22мм”

Сеуште нема коментар за овој производ