,

Скалпер DELI E2100


– димензии: 152x20x36 мм
– боја: сива
– автоматско заклучување на сечилото
– место за привезок

– димензии: 152x20x36 мм
– боја: сива
– автоматско заклучување на сечилото
– место за привезок

Шифра: 503 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Скалпер DELI E2100”

Сеуште нема коментар за овој производ