,

Скалпер DELI E2068


Скалпер DELI E2068
голем скалпер со димензии 160х37х23 mm
изработен од пластика и со метален врв, со гумирана рачка
SK5 Hard сечило, со автоматско заклучување

Скалпер DELI E2068
голем скалпер со димензии 160х37х23 mm
изработен од пластика и со метален врв, со гумирана рачка
SK5 Hard сечило, со автоматско заклучување

Шифра: 734 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Скалпер DELI E2068”

Сеуште нема коментар за овој производ