,

Скалпер DELI E2057


Скалпер DELI E2057
голем скалпер со димензии 155х40х26 mm
– изработен од комбинација на метал и пластика, со метален врв
SK5 Hard сечило со автоматско заклучување

Скалпер DELI E2057
голем скалпер со димензии 155х40х26 mm
– изработен од комбинација на метал и пластика, со метален врв
SK5 Hard сечило со автоматско заклучување

Шифра: 2360 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Скалпер DELI E2057”

Сеуште нема коментар за овој производ