,

Скалпер DELI Е2044


Скалпер DELI Е2044
голем скалпер со димензии 155х40х26 mm
изработен од пластика и со метален врв
SK5 Hard сечило, заклучување со кружен потенциометар

Скалпер DELI Е2044
голем скалпер со димензии 155х40х26 mm
изработен од пластика и со метален врв
SK5 Hard сечило, заклучување со кружен потенциометар

Шифра: 735 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Скалпер DELI Е2044”

Сеуште нема коментар за овој производ