,

Сет за пишување KING


-луксузен сет од метално хемиско пенкало

-со механизам на вртење

-во елегантна кутија

-Сет за пишување KING

Шифра: 2305 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Сет за пишување KING”

Сеуште нема коментар за овој производ