,

Сет за пишување DEKART


-сет метално хемиско пенкало и технички молив

-спакувани во кожна футрола

-со перниче за touch

-Сет за пишување DEKART

Шифра: 1857 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Сет за пишување DEKART”

Сеуште нема коментар за овој производ