,

Селотејп AERO BA 48mm x 50mm


-широк селотејп 48мм

-должина 50мм

-проѕирен и мат

-Селотејп AERO BA 48mm x 50mm

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Селотејп AERO BA 48mm x 50mm”

Сеуште нема коментар за овој производ