,

Селотејп 48mm x 50mm во боја


-широк селотејп 48мм

-должина 50мм

-мат, во повеќе бои

-Селотејп 48mm x 50mm

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Селотејп 48mm x 50mm во боја”

Сеуште нема коментар за овој производ