,

Селотејп 15mm x 33mm


селотејп со ширина 15 mm, должина 33 m
проѕирен BOPP филм
составен од акричен лепак

селотејп со ширина 15 mm, должина 33 m
проѕирен BOPP филм
составен од акричен лепак

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Селотејп 15mm x 33mm”

Сеуште нема коментар за овој производ