, ,

Регистратор А4/60 NOKI/GLOBOX самостоечки каталог


– картонски регистратор со ПВЦ фолија во боја

– самостоечки, без кутија, со метална шина

– А4 формат, 50 mm грб

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Регистратор А4/60 NOKI/GLOBOX самостоечки каталог”

Сеуште нема коментар за овој производ