,

Регистратор FORNAX A4 стандард


– картонски регистратор со лепенка во боја

– картонска кутија со лепенка во боја

– А4 формат, 80 mm грб

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Регистратор FORNAX A4 стандард”

Сеуште нема коментар за овој производ