, ,

Регистратор ПВЦ самостоечки GLOBOX


– картонски регистратор ПВЦ во боја

– самостоечки, без кутија

– А4 формат, 80 mm грб

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Регистратор ПВЦ самостоечки GLOBOX”

Сеуште нема коментар за овој производ