,

Разделник картонски 24 х 10,5см


– изработен од картон во боја

– димензија 23 x 10.5 mm

– можност за вертикално и хоризонтално поставување

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Разделник картонски 24 х 10,5см”

Сеуште нема коментар за овој производ