,

Полнач POWER BANK PBM011


-преносен полнач за мобилен телефон

-батерија од 5000 mAh

-спакуван во картонска кутија

-Полнач POWER BANK PBM011

Шифра: 1861 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Полнач POWER BANK PBM011”

Сеуште нема коментар за овој производ