, ,

Полица чизма за документи DELI 948


– изработени од пластика

– за вертикално чување документи

– достапни во црна и бела боја

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Полица чизма за документи DELI 948”

Сеуште нема коментар за овој производ