,

Полица за документи ПВЦ


– изработени од пластика

– за хоризонтално чување документи

– достапни во боја и транспарентни

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Полица за документи ПВЦ”

Сеуште нема коментар за овој производ