,

Плик B6-BT формат, несамолеплив (125×176)


– Грамажа 80g/m2

– Количина и кутии – 1000 парчиња

– Број кутии на палета – 80 парчиња

Шифра: 0539 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Плик B6-BT формат, несамолеплив (125×176)”

Сеуште нема коментар за овој производ