,

Плик В6-5 формат, несамолеплив (125х176 mm)


-70 г/м2

-1000 парчиња

-80 кутии на палета

-Плик В6-5 формат, несамолплив

Шифра: 0540 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Плик В6-5 формат, несамолеплив (125х176 mm)”

Сеуште нема коментар за овој производ