,

-Плик 1000 несамолеплив (230×360мм)


-90 г/м2

-500 парчиња

– 45 кутии на палета

-Плик 1000 ВТ несамолеплив

Шифра: 0531 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “-Плик 1000 несамолеплив (230×360мм)”

Сеуште нема коментар за овој производ