,

Пликоа со меурчиња


-надворешна димензија 32 x 45 цм

-внатрешна димензија 30 x 44 цм

-пакување 1/100

-Пликоа со меурчиња “I/J”

Шифра: 1848 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Пликоа со меурчиња”

Сеуште нема коментар за овој производ