,

Пликоа со меурчиња


-надворешна димензија 26 x 35 цм

-внатрешна димензија 23 x 33 цм

-пакување 1/100

-Пликоа со меурчиња “G”

Шифра: 1846 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Пликоа со меурчиња”

Сеуште нема коментар за овој производ