,

Пликоа со меурчиња


-надворешна димензија 24 x 39 цм

-внатрешна димензија 22 x 33 цм

-пакување 1/100

– Пликоа со меурчиња “F”

Шифра: 1655 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Пликоа со меурчиња”

Сеуште нема коментар за овој производ