,

Пликоа со меурчиња


-надворешна димензија 20 x 27 цм

-внатрешна димензија 18 x 26 цм

-пакување 1/100

-Пликоа со меурчиња “D”

Шифра: 0849 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Пликоа со меурчиња”

Сеуште нема коментар за овој производ