,

Пликоа со меурчиња


-надворешна димензија 17 x 23 цм

-внатрешна димензија 15 x 21цм

-пакување 1/100

-Пликоа со меурчиња “C”

Шифра: 1505 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Пликоа со меурчиња”

Сеуште нема коментар за овој производ