,

Пликоа со меурчиња


-надворешна димензија 14 x 22 цм

-внатрешна димензија 12 x 21цм

-пакување 1/100

-Пликоа со меурчиња “B”

Шифра: 1390 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Пликоа со меурчиња”

Сеуште нема коментар за овој производ