,

Пликоа со меурчиња


-надворешна димензија 37 x 49 цм

-внатрешна димензија 35 x 47 цм

-пакување 1/50

-Пликоа со меурчиња “K”

Шифра: 1690 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Пликоа со меурчиња”

Сеуште нема коментар за овој производ