Пластична чаша проѕирна 200 ml


-за еднократна употреба

-мека пластика што не се крши

-капацитет 200 ml

-Пластична чаша проѕирна 200 ml

Шифра: 0513 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Пластична чаша проѕирна 200 ml”

Сеуште нема коментар за овој производ