Пиштол за нанесување на лепак DELI A501 61


Пиштол за нанесување на лепак DELI A501 61
–  моќност 60w

Пиштол за нанесување на лепак DELI A501 61
–  моќност 60w

Шифра: 1447 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Пиштол за нанесување на лепак DELI A501 61”

Сеуште нема коментар за овој производ