Пиштол за нанесување на лепак DELI A500 61


Пиштол за нанесување на лепак DELI A500 61
– моќност 20w

Пиштол за нанесување на лепак DELI A500 61
– моќност 20w

Шифра: 0832 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Пиштол за нанесување на лепак DELI A500 61”

Сеуште нема коментар за овој производ