Перфоратор STD P865


– рачен перфоратор за хартија

– капацитет на дупчење до 50 листа

– растојание меѓу дупки 80 mm, дијаметар на дупка 6 mm

Шифра: 0951 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Перфоратор STD P865”

Сеуште нема коментар за овој производ