Перфоратор STD P1500


-рачен перфоратор за хартија

-капцитет на дупчење до 150 листа

-растојание меѓу дупки 80 mm, дијаметар на дупка 6 mm

-Перфоратор STD P1500

Шифра: 1458 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Перфоратор STD P1500”

Сеуште нема коментар за овој производ