,

Перфоратор DELI 0241


– перфоратор игла за хартија

– можност за перфорирање една дупка

– идеална за чување белешки, сметки и друго

Шифра: 1879 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Перфоратор DELI 0241”

Сеуште нема коментар за овој производ