,

Перфоратор DELI 0126


– рачен перфоратор за хартија

– капацитет на дупчење до 35 листа

– растојание меѓу дупки 80 mm, дијаметар на дупка 6 mm

Шифра: 1083 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Перфоратор DELI 0126”

Сеуште нема коментар за овој производ